ĮGYVENDINAMAS PROJEKTAS „SKAITMENINIMO TECHNOLOGIJŲ DIEGIMAS UAB BIOKOSMETIKOS MANUFAKTŪRA GAMYBOS PROCESUOSE (YOU&OIL-SMART)“

UAB „Biokosmetikos manufaktūra” nuo 2020 m. gegužės 15 d. iki 2022 m. gruodžio 16 d. įgyvendina projektą „Skaitmeninimo technologijų diegimas UAB Biokosmetikos manufaktūra gamybos procesuose (You&Oil-SMART)“, (Nr. 03.3.1-LVPA-K-854-02-0029) dalinai finansuojamą 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas” priemonės Nr. 03.3.1-LVPA-K-854 „Pramonės skaitmeninimas LT” lėšomis.

UAB „Biokosmetikos manufaktūra“, įkurta 2013 m., pagrindinė įmonės veikla – ekologiškų ir natūralių odos priežiūros, burnos higienos, plaukų kosmetikos, aromaterapijos priemonių gamyba ir eksportas į užsienį. Sveikatos ir grožio produktus kompanija pristato per „You&Oil“ prekės ženklą. „You&Oil“ yra pirmasis prekės ženklas Lietuvoje, kurio produktai turi teisę naudoti tarptautinį „Ecocert“ ženklą. Įmonė yra maža, bet turinti didžiulį tolimesnio augimo potencialą bioaktyvių eterinių aliejų mišinių pagrindu gaminamų sveikatos ir grožio priemonių kūrėja ir gamintoja. Šiuo metu produktų asortimente yra apie 180 skirtingų produktų, kurių didžioji dalis yra eksportuojama. Pagrindiniai produkcijos pirkėjai yra išvystytose aukšto pragyvenimo lygio pasaulio šalyse (Japonija, Pietų Korėja, JAV, Vokietija, Švedija ir Prancūzija).

Projektas yra skirtas naujos automatizavimo įrangos su integruotais skaitmeniniais sprendimais įsigijimui ir įdiegimui, taip prisidedant prie gamybos bazės modernizavimo, gamybos pajėgumų didinimo, tiesioginės gamybos savikainos mažinimo. Projekto metu bus modernizuota dalis pagrindinių gamybos procesų, įdiegta jų kontrolės ir stebėjimo sistema, kas leis užtikrinti gaminių kokybę bei mažins broko tikimybę. Įgyvendintas projektas sudarys prielaidas ženkliam darbo našumo augimui ir pirkėjų užsakymų vykdymui.

Projekto biudžetas: 461 845,41 Eur.

Europos regioninės plėtros fondo finansuojama suma:  204 385,15 Eur.

Įgyvendinančioji institucija: VĮ Lietuvos verslo paramos agentūra

Daugiau informacijos: https://www.esinvesticijos.lt/lt//finansavimas/paraiskos_ir_projektai/skaitmeninimo-technologiju-diegimas-uab-biokosmetikos-manufaktura-gamybos-procesuose-you-oil-smart